Cornelio a Lapide R.P.Corn. Cornelii A Lapide e Societate Iesu...commentarii in IV. Evangelia...tomus primus...tomus secundus. [..]
Due volumi in-folio. Legature coeve in piena pergamena (rotture e difetti). Esemplare discreto, non esente dalle consuete fioriture.