Ferretti, Giulio
Iulii Ferretti Ravennatis V. I. D. Equitis et Comitis Lateranensis Palatii Consilia et Tractatus..., Venezia, Ludovico Avanzi, 1563

€ 200,00 / 250,00

Ferretti, Giulio Iulii Ferretti Ravennatis V. I. D. Equitis et Comitis Lateranensis Palatii Consilia et Tractatus..., Venezia, [..]

In 4°. Legatura coeva in pergamena floscia. Alcune gore ma buon esemplare.